FINECO
Napisz do nas Mapa witryny
O FIRMIE
O FIRMIE
Obecnie Ryszard Kwolek kieruje, począwszy od 1991 roku projektem FINECO, będąc jednocześnie doradcą podatkowym, nr wpisu 05031 z 1998 roku. W ramach tego projektu FINECO obsługuje kilkanaście podmiotów, głownie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, w zakresie obowiązków dyrektora finansowego, prowadzenia księgowości, analiz finansowych, audytu, optymalizacji podatkowej, cash poolingu, pozyskiwania i monitoringu kredytów, przekształceń własnościowych i strukturalnych (podziały, łączenie spółek, zmiany formy prawnej), transfer pricing. Ponadto FINECO wykonuje schematy i instrukcje związane z bieżącym funkcjonowaniem podmiotów gospodarczych, m. in. obieg dokumentacji, kontroling oraz czynności związane z obsługą zgromadzeń wspólników, począwszy od projektów uchwał, poprzez formalne zwołanie, sporządzanie protokołów, aż do wpisu w KRS.

Ryszard Kwolek jest absolwentem Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie. Począwszy od 1991 roku zajmuje się doradztwem podatkowym, gospodarczym i finansowym oraz księgowością. W 2002 roku ukończył studia podyplomowe o specjalności „zarządzanie finansami” w Instytucie Zaawansowanego Zarządzania Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Ryszard Kwolek odbył szereg szkoleń i seminariów w zakresie problematyki podatkowej, zarządzania finansami, analiz finansowych, funkcjonowanie spółek kapitałowych. Jest posiadaczem certyfikatów, m. in. w zakresie optymalizacji podatkowej, zarządzania zespołem księgowym, conrollingu, transfer pricing, zarządzania grupą kapitałową, fuzji, przekształceń i podziału spółek kapitałowych, metod wyceny przedsiębiorstwa, alternatywnych form finansowania przedsiębiorstwa, wydanych przez m. in. przez Instytut Rozwoju Biznesu, Eurofinance Training Sp. z o.o., Akademię Biznesu MDDP w Warszawie.

Ryszard Kwolek jest organizatorem i prelegentem szkoleń dedykowanych, w zakresie podstaw rachunkowości, cash flow, analiz finansowych i oceny efektywności projektów inwestycyjnych metodą DCF z wykorzystaniem arkusza excel i innych.
Informacje
Kontakt
FINECO Ryszard Kwolek
ul. Cwena 20
39-200 Dębica
tel. 14 666 11 66; tel. kom. 795 098 555
ryszard.kwolek@fineco.com.pl
Doradca Podatkowy
> Na górę
Projekt i wykonanie BerMar multimedia